Bizden Haberler

"Amacımız, ahşapa dokunarak hayat verdiğimiz sanatsal ürünlerimizi, hem yurt içinde, hem de yurt dışında Dünya çapında saygın müşteriler ile buluşturmaktır." diyen ANSİMOD (Ankara Siteler Mobilya Üreticileri Derneği) 12 Haziran 2017 Pazartesi akşamı üyelerine ve Ankara mobilyacılarına Saray Resturant’ta bir iftar yemeği verdi.

2014 yılında, 8 üye ile kurulan derneğin amacı Ankara Siteler mobilyacısının, Türkiye genelinde ki mobilya üreticilerinin ve toptancılarının sesini tüm Dünya’ya duyurarak Türk mobilyasını marka yapmaktır. 50 üye ile sektöre sınırsız hizmet veren ANSİMOD, temsil ettiği Türk mobilyacısının her zaman yanında olmayı bilmiştir. Bu yıl üçüncü kez mobilyacılarımıza iftar yemeği sunan Ansimod Yön. Kur. Başkanı Sayın İsmail Biçer’i, yalnız bırakmayan çok değerli sivil toplum örgütlerimizde bu yemekte yerlerini aldılar. Türkiye Gençlik Kulübü Federasyonu ve Çankaya Gönüllüleri Dernek Başkanı Sayın Osman Gökçek, Müsiad Ankara Başkanı Sayın İlhan Erdal, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mobilya Sektör Meclis Başkanı Sayın Ercan Ata, Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Döşemeciler Odası Başkanı Sayın Ali İhsan Bostan, Ankara Marongaz Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın Rıdvan Aktaş ve Ankara’nın mobilya üzerine hizmet veren dernekleri, mobilya üreticileri ve toptancıları bu yemekte buluşmanın mutluluğunu yaşadılar. 

İftar yemeğine katılan misafirlerine ayrı ayrı teşekkür eden Ansimod Başkanı Sayın İsmail Biçer ve Yön. Kur. Üyeleri bu yemeği gelenekselleştirip, her yıl gerçekleştireceklerini belirtirken, meslektaşlarının gelmekte olan Ramazan Bayramları’nı kutladılar.