Kurumsal

Ansimod ( Ankara Siteler Mobilya Üreticileri Derneği ) Ağustos 2014 yılında 16 Kurucu üye tarafından Ankara’da kurulmuştur. Şuan itibari ile 45 üyeye ulaşan derneğimize halen üye olmak için saygın Ankara firmaları taleplerini iletmektedir. 2014 yılında Ankara Mobilya sektöründe öncü 16 firma ile yola çıkan derneğimiz, kısa zaman içerisinde hızla genişlemiştir ve daha da genişlemektedir.

Ankara mobilya üretiminde, yurtiçi ve yurtdışı satışında, Üyelerimiz toplamda yaklaşık olarak %40 ‘lık bir paya sahiptir. Üyelerimiz içerisinde El emeği yoğun Klasik Mobilyadan tutunda, Avangard, Modern, Country tarzında Ev Mobilyası üreten firmaların yanı sıra Özel Dekorasyon, Proje Üreten firmalar ve Mobilya’yı tamamlayıcı ürün olan Aksesuarlar üreten ve bunları hem Yurtiçi hem de yurtdışında başarılı bir şekilde pazarlayan firmalar bulunmaktadır. Ankara Şehri Ülkemizin Başkenti olmasının yanı sıra Mobilya Sektörünün de Başkenti olarak anılmaktadır. 80 yıllık tecrübe ve birikimleri ile Ulusal ve Global pazarda takip edilen Ankara Mobilya’sı özellikle Kalite ve El Emeği ile üretilen mobilyaları ile kendini bu pazarda ispat etmiştir.

Ansimod’un Ankara Mobilyasının Yanı sıra Türkiye Mobilya’sını temsil ve tanıtımı ile ilgili misyonu da bulunmaktadır. Bu kapsamda 9 değerli derneği bünyesinde bulunduran MOSFED (Mobilya Dernekleri Federasyonu) e üyeliğimiz bulunmaktadır. Classite dergimiz yayınlamış olduğumuz sayısı ile 3. kez değerli mobilya gönüllüleri ile buluştu. Dergimizi profesyonel kuruluşlar ile hazırlamaktayız ve her bir sayısını 6.000 adet basmaktayız.

Ücretsiz olarak yayınladığımız bu dergimizde; hem güncel mobilya trendleri hakkında bilgi verilirken farklı konularda haberler ve makaleler sunmaktayız. Amacımız Mobilya tüketicisini ve üreticilerini sağlıklı bir şekilde bilgilendirmek ve Ansimod’un faaliyetleri hakkında bilgi vermek. Classite dergimizin yanı sıra her yıl 10.000 adet olarak 4 dilde (Türkçe - İngilizce – Rusça – Arapça) bastırdığımız üye firma kataloglarımızı Yurtiçi ve Yurtdışı fuarlarımızda müşterilerle buluşturuyoruz.