Ansimod

+90 530 246 46 56

Pazartesi – Cuma: 09:00 – 18:00

TAKİP EDİN

ANSİMOD Başkanı İsmail Biçer’in İFTAR Konuşması!

Son 10 yılda cari açık vermeden, Mobilya Sektörünün her yıl % 10 büyüme ile ivme kazanmasında, siz değerli meslektaşlarımın gayretleri ve değerli çalışmaları ile 2023 yılında mobilya ihracatında hedeflenen paya katkıda bulunacağımıza inancımız sonsuzdur.

GÜNDEM
1-AÇILIŞ VE YOKLAMA 2-DİVAN KURULUNUN OLUŞTURULMASI 3-SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞININ OKUNMASI 4-YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORUNUN OKUNMASI VE KABULU 5-DENETİM KURULU FAALİYET RAPORUNUN OKUNMASI VE KABULU 6- DERNEK GENEL KURULUNUN HER YIL MAYIS AYI İÇERİSİNDE YAPILMASINA, YÖNETİM KURULU VE SAYMAN YETKİLERİNİN 3 (ÜÇ) YILA ÇIKARILMASINA 7-DERNEK TAHMİNİ BÜTÇENİN GÖRÜŞÜLMESİ VE KABULU 8-DERNEK ORGANLARININ SEÇİMİ 9-DİLEK VE TEMENNİLER 10-KAPANIŞ

Vizyon

Ankara mobilya üreticileri ve sektör arasında dayanışmayı sağlayarak; ekonomik, sosyal, kültürel hak ve çıkarları koruyup geliştirmek ve sektör bazında Ankara mobilyasını yurt içi ve yurt dışında iyi noktalara getirmek için faaliyetler düzenlemektir.

 

 

MİSYON

Türk ve Ankara mobilyasını yurt içinde ve dışında üst seviyelere çıkarmak.”

GENEL KURUL TOPLANTISI

DERNEĞİMİZ OLAĞAN GENEL KURUL TOPANTISININ 20.02.2023 PAZARTESİ TARİHİNDE SAAT 11.00 DE ALİ ERSOY MALLESİ 21.SOKAK 5/7 SİTELER ALTINDAĞ/ANKARA ADRESİNDE AŞAĞIDAKİ GÜNDEME GÖRE YAPILMASINA, ÇOĞUNLUK SAĞLANMAMASI HALİNDE 08.03.2023 TARİHİNDE AYNI YER VE SAAT DE AYNI GÜNDEM İLE YAPILMASINA, GENEL KURULA KATILMA HAKKI OLAN TÜM ÜYELERE DUYURULMASINA KARAR VERİLMİŞTİR

GÜNDEM
1-AÇILIŞ VE YOKLAMA
2-DİVAN KURULUNUN OLUŞTURULMASI
3-SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞININ OKUNMASI
4-YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORUNUN OKUNMASI VE KABULU
5-DENETİM KURULU FAALİYET RAPORUNUN OKUNMASI VE KABULU
6- DERNEK GENEL KURULUNUN HER YIL MAYIS AYI İÇERİSİNDE YAPILMASINA, YÖNETİM KURULU VE SAYMAN YETKİLERİNİN 3 (ÜÇ) YILA ÇIKARILMASINA
7-DERNEK TAHMİNİ BÜTÇENİN GÖRÜŞÜLMESİ VE KABULU
8-DERNEK ORGANLARININ SEÇİMİ
9-DİLEK VE TEMENNİLER
10-KAPANIŞ

YENİ ÜYE

GÖRKEM BEBE

ANKARA , Sitelerde Görkem Mobilya olarak 1990 yılında kurulan ve bugüne kadar şıklık, zerafet ve kaliteden ödün vermeyen firmamız çocuklarımızın hayal dünyalarına girerek onların yaşam merkezi olan odalarında hayallerini gerçeğe dönüştürmek arzusuyla hizmet vermektedir.

Mağazalarında en güzel şekilde üretilmiş mobilya ve aksesuarlar ile farklı dekore edilmiş odalar halinde müşterilerin zevkine sunulmuş konsepte bebek mobilya , çocuk mobilya , genç mobilya tekstil , duvar kağıdı , halı , uyku setleri , dinlenme koltuğu ve tüm çocuklara ait aksesuarlar gibi geniş ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

YENİ ÜYE

SÜNSA YATAK

Müşteri taleplerine uygun, zengin ürün çeşitleriyle, 1979 yılından bugüne sektöründeki konumunu, güvenilirlik zemininde güçlendiren SÜNSA Yatak, ev dekorasyonu alanında hizmet kalitesinden ödün vermeden, üretim koşullarını sürekli geliştirmektedir.

SÜNSA, tüketim taleplerini ihtiyaçlar doğrultusunda karşılayabilmek adına, teknolojik yenilikler ışığında geliştirdiği ve genişlettiği, yenilenen ürün yelpazesiyle sektöründe hak ettiği yeri korumaktadır.

YENİ ÜYE

Z CONCEPT

Masif Mobilya otuz yılı aşkın süredir masif mobilya sektöründe sadece ladin ağacı kullanarak yemek odası takımları üreten bir markadır. Sırandalıktan uzak; country, artdeco, retro, vintage tarzları ile salonlarınızın havasını değiştirmektedir.

YENİ ÜYE

CAPİLON MOBİLYA

Ankara genelinde 8 Maxi Showroom ve Türkiye genelinde 100’e yakın bayisinin yanı sıra Dünya’nın 3 kıtasına ürünlerini sevk eden bir marka CAPİLON artık ANSİMOD çatısı altında…