Ansimod

+90 530 246 46 56

Pazartesi – Cuma: 09:00 – 18:00

TAKİP EDİN

Title Image

HAKAN LAKE

ARCHITECTURE & INTERIOR DESIGN
HAKAN LAKE

1991 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve başarı hikayesi ile mobilya sektörünün lider kuruluşu olmayı hedefleyen Klasik Hakan Lake  Mobilya, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’de ve yurtdışında saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Klasik Hakan Lake  Mobilya, ev dekorasyonunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Klasik Hakan Lake  Mobilya, aynı zamanda mobilya sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

Rahatlık ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan ürünlerini evlerde farklılık yaratmak isteyenler için şıklık ve konforla birleştiren Klasik Hakan Lake  Mobilya, birbirinden özel modellerini geniş ürün gruplarında yansıtıyor. Oturma gruplarından yatak odasına, yemek odasına, çocuk ve genç odalarına, mutfak banyodan ve aksesuarlara kadar birbirinden özel koleksiyonlar sunan  Klasik Hakan Lake  Mobilya , onlarca ürünü farklı zevkler ve mekanlar ile buluşturuyor.

Tel: +90 312 353 53 58
Url: www.hakanlake.com.tr