Ansimod

+90 530 246 46 56

Pazartesi – Cuma: 09:00 – 18:00

TAKİP EDİN

Title Image

SEÇME LUXURY MOBİLYA

Sizin eviniz, bizim vitrinimiz...
SEÇME LUXURY Mobilya

1946 yılında kurulan Seçme Mobilya olarak 73 yıldır, konfor ve kaliteden taviz vermeden, kendi tarzını her ortamda şıklıkla sergilemek isteyenlere geniş ürün yelpazesi, güçlü ve ergonomik tasarımları ile özgün yaşam alanları sunuyoruz.

Bünyemizde bulundurduğumuz iç mimarlık hizmeti veren deneyimli tasarım ekibimiz, pazarın ihtiyaçlarına uygun,  farklı ahşap, metal, cam ve kumaş malzemelerini kullanarak, sadece ev mobilyasında değil, yaşanabilir her türlü mekânda müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni koleksiyonlar geliştirerek özgün mekânlar yaratmaktadırlar.

73 yıldır Seçme Mobilya olarak tercih edilmemizdeki en büyük etken, patentli ürünlerimizin tamamının kendimize ait  özgün tasarımlar olarak, müşterilerimizin beğenisine sunmamızdır.

Ürünlerimiz, müşteri gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu anlamda müşterilerden gelen yeni her istek ve öneri Seçme Mobilya için bir sonraki ürün tasarımında yeni bir fikir kaynağı olmuştur.

Seçme Mobilya olarak, kalite ve güveni kendimize ilke olarak edindiğimiz, yaptığımız özgün tasarımlı ürünlerimizi müşterilerimize yakışır bir şekilde  yenilenmeye ve sektördeki yerimizi  geliştirmeye devam edeceğiz.

Tel: +90 312 348 6772
Url: www.secme.com.tr